Новинка

Сумка жіноча з натуральної шкіри від виробника модель 2095
2 150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2095
+380 (50) 925-85-79
- +380 (97) 972-80-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка жіноча з натуральної шкіри від виробника модель 2095
Матеріал: Натуральна шкіра.
Виробник: Україна
Відшив 5-7 днів
Колір шкіри може бути інший, під ваше замовлення.
Гарантія якості 100%

Повний асортимент товару ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ СУМКИ можна подивитися на нашому сайті https://alexshoes.com.ua/ua/g24454090-zhenskie-kozhanye-sumki?sort=-date_created
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diamond |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сріблястий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴

