Новинка

Сумка-рюкзак жіноча з натуральної шкіри від виробника модель 2070-2
2 400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2070-2
+380 (50) 925-85-79
- +380 (97) 972-80-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-рюкзак жіноча з натуральної шкіри від виробника модель 2070-2
Матеріал: Натуральна шкіра.
Виробник: Україна
Відшив 5-7 днів
Колір шкіри може бути інший, під ваше замовлення.
Гарантія якості 100%

Повний асортимент товару ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ СУМКИ можна подивитися на нашому сайті https://alexshoes.com.ua/ua/g24454090-zhenskie-kozhanye-sumki?sort=-date_created
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diamond |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 22 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основне, Відділення для телефона, Зовнішня кишені без застібки |
| Плечовий ремінь | True |
| Стиль | Молодіжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴


