Новинка

Сумка-шопер жіноча з натуральної шкіри від виробника модель 255-01
2 300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 255-01
+380 (50) 925-85-79
- +380 (97) 972-80-98
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-шопер жіноча з натуральної шкіри від виробника модель 255-01
Матеріал: Натуральна шкіра.
Виробник: Україна
Відшив 5-7 днів
Колір шкіри може бути інший, під ваше замовлення.
Гарантія якості 100%

Повний асортимент товару ЖІНОЧІ ШКІРЯНІ СУМКИ можна подивитися на нашому сайті https://alexshoes.com.ua/ua/g24454090-zhenskie-kozhanye-sumki?sort=-date_created
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diamond |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴

